مطعم كاردالان

عرض القاعة


مطعم كاردالان

مفهمونا الذي يضع الصحة في المرتبة الأولى ، وهذا يظهر في خدمة فن حسن الاكل الذي نقوم بتقديمه.

Ankara – Kızılcahamam Çam Termal Otel, misafirlerine her alanda profesyonel hizmet sunmayı misyon edinmiş bir tesistir. Devre mülk kaplıca tatilleri ve diğer termal otellerin hizmet anlayışlarını gölgede bırakan Çam Termal Otel, sadece bir otelden çok daha fazlasıdır.

Çam Termal Otel, termal suyun en faydalı şekilde sunumu dışında, konaklamanın gerektirdiği tüm ihtiyaçlara da en kaliteli şekilde ulaşılmasını sağlamaktadır. Kardelen Restaurant, Çam Termal Otel misafirleri için özel olarak tasarlanmış bir alandır. 500 kişilik kapasitesi ve geniş tavan yapısı sayesinde yoğun yemeklerde ve organizasyonlarda rahatlıkla vakit geçirilebilecek bir salondur.

Kardelen Restaurant; açık büfe servisi, sabah ve akşam olmak üzere açık olan mutfağı ile misafirlerine hem lezzetli hem de sağlıklı besinler sunmaktadır. Daha önce hiçbir restaurantta rastlanmayacak özelliklerinden biri olan kırmızı et, balık ve beyaz et servislerinin aynı anda yapılabilmesi misafirlerin yemek seçeneklerini de zenginleştirmektedir.

Uzman şeflerin görsel şölen eşliğinde misafirlerin gözleri önünde hazırladıkları birçok farklı kültüre ait yemek tariflerinin buluştuğu Kardelen Restaurant, 800 m2’lik hacme sahip terası ile de dikkat çekmektedir.

Ankara’nın termal oteli Çam Otel, özel davetler, toplantılar ve organizasyonların en şık sunumlar ile gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda orman ve havuz manzarası ile keyifli bir ortam sunmaktadır.

قاعات الاجتماعات والندوات الأخرى

Çam hotel telefon ara Çam hotel Whatsapp yaz